اطلس نیکو

چگونه لود بالانسر می تواند اتصال به اینترنت را بهبود ببخشد

دسته بندی ها : مقالات شبکه 1 اکتبر 2021 siteadmin 258 بازدید
چگونه لود بالانسر می تواند اتصال به اینترنت را بهبود ببخشد

آیا می دانستید که تلاش زیاد کاربران برای دسترسی همزمان به شبکه یکی از بزرگترین دلایل کند شدن سرعت بارگذاری/بارگیری و مشکلات اتصال به اینترنت است؟ نگران نباشید – اگر این مشکلی در تجارت شما وجود دارد ، لود بالانسر اینترنت می تواند کمک کند.

در اینجا آنچه شما باید در مورد تعادل بار اینترنت بدانید و اینکه چگونه می تواند اتصال به اینترنت را در سازمان شما بهبود بخشد!

لود بالانسر اینترنت چیست؟

تعادل بار اینترنت روشی است برای تقسیم ترافیک اینترنت بر روی دو یا چند اتصال اینترنتی به منظور:

 • بهبود عملکرد کاربر نهایی
 • افزایش قابلیت اطمینان اتصال

لود بالانسر اینترنت چگونه کار می کند؟

تعادل بار شبکه با حفظ یک اتصال اینترنتی پایدار ، حتی اگر اتصال پهن باند فردی قطع شود ، انعطاف پذیری بیشتری را ایجاد می کند. چگونه؟

یک روتر متعادل کننده بار ، که گاهی اوقات به عنوان یک روتر شکست خورده نیز شناخته می شود ، سعی می کند ترافیک شبکه را در دو یا چند اتصال پهن باند به بهترین نحو هدایت کند. این امر امکان ارائه تجربه بهتری را برای کاربران پهن باند که همزمان به برنامه ها یا فایل های اینترنتی دسترسی دارند ، میسر می سازد. برای مشاغلی که تعداد زیادی کارمند یا مشتری دارند که سعی می کنند به سایت ها ، برنامه ها یا ابزارهای دیجیتالی یکسان دسترسی داشته باشند ، این امر فوق العاده مهم است.

با تعادل بار شبکه ، چندین خط پهن باند به روتر متعادل کننده بار متصل می شوند. اکثر روترهای متعادل کننده بار می توانند دو اتصال پهن باند را بپذیرند ، اما روترهای پیچیده تر و گران تر اغلب می توانند اتصالات بیشتری را پشتیبانی کنند.

روترهای متعادل کننده بار می توانند به طور خودکار از دست دادن اتصال را تشخیص دهند. هنگامی که اتصال اصلی قطع است ، به این حالت “خرابی شبکه” گفته می شود. سپس ، روتر متعادل کننده بار ، تمام ترافیک اینترنت را از طریق اتصال (های) زنده باقی مانده هدایت می کند. این به عنوان اتصال اینترنتی اضافی یا اتصال پشتیبان به اینترنت گفته می شود که در صورت خرابی اتصال اصلی اینترنت شروع به کار می کند.

اگر از شبکه وسیع (WAN) استفاده می کنید ، همچنان می توانید از تعادل بار شبکه استفاده کنید. تعادل بار WAN (گاهی اوقات به عنوان مسیریابی دو WAN یا چند خانه ای شناخته می شود) به شما این امکان را می دهد که بین دو یا چند لینک WAN بدون نیاز به استفاده از پروتکل های پیچیده مسیریابی ، ترافیک را متعادل کنید. این شکل از بهینه سازی WAN می تواند به شما در افزایش سرعت اینترنت و قابلیت اطمینان دسترسی به برنامه ها و اطلاعات مهم تجاری کمک کند.

غذای اصلی اینجاست؟ داشتن یک اتصال اینترنتی مازاد باعث می شود که شبکه شما همچنان به طور کامل کار کند و هدف پذیرفته شده از ۹۹٫۹۹۹ u زمان کار را برآورده کند-حتی اگر شبکه اصلی قطع باشد. این امر در بازار تجاری بسیار رقابتی ما که متکی به اتصال به اینترنت و ابزارهای دیجیتالی است ، بسیار مهم است!

تعطیلی شبکه چه هزینه ای برای مشاغل شما دارد

برای مشاغل مدرن در بازار دیجیتالی و بسیار متصل ما ، دسترسی مداوم به اینترنت بسیار مهم است. تنها چند ساعت بدون اتصال به اینترنت می تواند تأثیر مخربی بر بهره وری کارگران و درآمد مشاغل داشته باشد.

ناتوانی در برقراری ارتباط با همکاران و مشتریان ، دسترسی به برنامه های تجاری و کار روی پرونده ها به این معنی است که تجارت متوقف می شود. کارکنان شما قادر به تولید اثری نخواهند بود که برای مشتریان شما ارزش ایجاد کند و برای کسب و کار شما درآمد ایجاد کند. این فوق العاده هزینه بر است – در واقع ، گارتنر تخمین زده است که مشاغل به طور متوسط ​​حدود ۳۰۰۰۰۰ دلار در ساعت از کار افت کرده اند.

توقف شبکه نیز می تواند بر بهره وری کارکنان تأثیر بسزایی داشته باشد. مطالعه ای که توسط Sandisk انجام شد نشان داد که سرعت اینترنت کم ، هر هفته یک کارمند را به طور کامل از دست می دهد. با این حال ، این می تواند نه تنها بر عملکرد ، بلکه بر روحیه محیط کار نیز تأثیر بگذارد. یک نظرسنجی اخیر که با ۲۰۰۰ کارمند اداری مصاحبه کرده است نشان می دهد که بیش از ۶۰ درصد آنها از سرعت پایین Wi-Fi یا اینترنت به عنوان بزرگترین پیشگام حیوان خانگی فناوری اطلاعات استفاده می کنند. بنابراین ، بدون تعادل بار اینترنت ، می توانید تعداد زیادی از کارکنان ناراضی و ناکارآمد را در دست داشته باشید.

یکی دیگر از مسائل مهم در مورد خرابی شبکه این است که می تواند باعث شود کسب و کار شما در بین مخاطبان شهرت چندانی نداشته باشد. مصرف کنندگان انتظار اتصال اینترنت قابل اعتماد و سرعت جستجوی سریع را دارند و اگر سایت شما خراب باشد ، آنها راضی نخواهند شد. در حقیقت ، ۹۰ درصد از خریداران آنلاین در یک نظرسنجی گفتند که یک سایت تجارت الکترونیک را ترک کرده اند که به سرعت کافی بارگیری نشده است. حتی خبر بدتر؟ پس از خروج از سایت کند ، ۵۷ products به جای آن محصولات را از خرده فروشی مشابه خریداری کردند. نتیجه نهایی این است که وقفه در شبکه می تواند مشتریان شما را مستقیماً به دست رقبای شما برساند – چیزی که قطعاً می خواهید از آن اجتناب کنید.

 

siteadmin

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  لینک کوتاه :

  Arista QSFP-100G-LRL4

  0