F5

F5، Inc. یک شرکت آمریکایی است که در زمینه شبکه های تحویل برنامه (ADN) ، قابلیت دسترسی و عملکرد برنامه ها ، مدیریت چند ابری ، امنیت برنامه ، امنیت شبکه ، دسترسی و مجوز و جلوگیری از تقلب آنلاین تخصص دارد.

دفتر مرکزی این برند در سیاتل ، واشنگتن ، با توسعه ، تولید و دفاتر اداری بیشتر در سراسر جهان است.

پیشنهاد F5 در ابتدا بر اساس راه حل های کنترل تحویل برنامه (ADC) بود ، اما از آن زمان به بعد در انواع مختلفی از لایه های برنامه ، اتوماسیون ، سرویس های چند ابری و امنیتی گسترش یافته است.

تاریخچه شرکت

شرکت F5 با نام اصلی “آزمایشگاه های F5” و مارک قبلی “F5 Networks، Inc.” در سال 1996 تاسیس شد. در حال حاضر عموم شرکت با نام تجاری روبرو است که به طور کلی شرکت را فقط “F5” معرفی می کند.

در سال 1997 ، این برند اولین محصول خود را به بازار عرضه کرد ، متعادل کننده بار به نام BIG-IP. BIG-IP به منظور جابجایی مجدد ترافیک سرور به دور از سرورهای پر بار انجام شده است. در ژوئن 1999 ، این شرکت عرضه اولیه خود را داشت و با نماد FFIV در بورس سهام NASDAQ قرار گرفت.

در سال 2017 ، فرانسوا لوکوه دونو جانشین جان مک آدام به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت شد. بعداً در سال 2017 ، F5 یک سایت و سازمان اختصاصی را با هدف جمع آوری داده های اطلاعاتی تهدیدات جهانی ، تجزیه و تحلیل تهدیدات برنامه و انتشار یافته های مربوط به آن ، با عنوان “آزمایشگاه های F5” با اشاره به تاریخ شرکت ، راه اندازی کرد. این تیم تحقیق در مورد تهدیدات مربوط به برنامه و انتشار یافته ها را هر هفته ادامه می دهد. در تاریخ 3 مه 2017 ، این برند اعلام کرد که از مقر دیرینه خود در ساحل نزدیک سیاتل به یک آسمان خراش جدید در شهر سیاتل منتقل می شود که برج F5 نامیده می شود. این حرکت در اوایل سال 2019 اتفاق افتاد.

از کارمندان برجسته این برند می توان به ایگور سیسوف ، نویسنده Nginx اشاره کرد.

نمایش 1–12 از 31 نتیجه

Arista QSFP-100G-LRL4