header dgs banner - اطلس نیکو

درباره اطلس نیکو

About Us

فروشگاه آنلاین اطلس نیکو، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است و محلی مناسب برای اطلاع رسانی و خرید محصولات شبکه ، ویدئو کنفرانس ، دیتاسنتر ، سرور و محصولات مرتبط است.

محصولات ما

شرکت اطلس نیکو، با اتکا به دانش کارشناسان این شرکت نسبت به فروش اینترنتی محصولاتی از قبیل سرور، ویدئو کنفرانس و سایر تجهیزات مورد استفاده در بستر شبکه و دیتا سنتر، اقدام نموده است. فروشگاه اطلس نیکو بهترین مکان برای خرید اینترنتی شما در میهن پهناورمان ایران است. تمامی سازمان ها و شرکت های ایرانی  می توانند کالاهای مورد نیاز برای زیرساخت شبکه خود را مانند سرور، ویدئو کنفرانس، voip و سایر تجهیزات شبکه را به صورت آنلاین خریداری کنند و به آسانی تحویل بگیرند.

cisco asa5545 x front zoom 1 1 1024x683 - درباره ما

شرکت اطلس نیکو با بهره گیری از بهترین کارشناسان در زمینه IT قادر به تهیه و خریداری کالاهای مورد نیاز شما با توجه به نیاز سازمان می باشد. همچنین کلیه کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی اطلس نیکو با گارانتی معتبر فروشنده اصلی ارائه می شود. یکی از اصول ما در شرکت اطلس نیکو، جلب و حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه های بزرگ این شرکت محسوب می شوید. تمامی کالاها و خدمات اطلس نیکو دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه است و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

تمامی محصولات اورجینال و به صورت نو تحویل شما خواهد شد.

خدمات ما

فروشگاه اطلس نیکو به عنوان مرجع تخصصی محصولات ویدئو کنفرانس و تجهیزات شبکه نه تنها اقدام به ارائه محصولات این زمینه می کند، بلکه انواع مشاوره های تخصصی در جهت بهترین انتخاب، پشتیبانی، خدمات فنی، آموزش و تعمیرات را انجام می دهد.

هدف اول ما فروش محصول نیست، راه اندازی بهترین شبکه ممکن برای شماست

keyos multipack 300x297 - درباره ما
01 - درباره ما

خدمات آموزشی

استفاده بهینه از امکانات یک سیستم پیشرفته نیازمند دانش کافی و آموزش می باشد. در اغلب شرکت ها به دلیل نداشتن تخصص کافی و یا نداشتن نیروی مجرب، از دستگاه های با امکانات فوق العاده و متنوع به خوبی استفاده نمی شود. 

ما تکنولوژی روز را بدون نیاز به استخدام یک متخصص برای سازمان ویا شرکت شما فراهم خواهیم آورد.

مشاوره خرید

خرید تجهیزات تخصصی نیازمند بررسی برای بهینه ترین انتخاب ضروری است. کارشناسان اطلس نیکو با دانش فنی خود بهترین مشاوره جهت خرید تجهیزات شبکه و ویدئو کنفرانس مناسب با کمترین قیمت را ارائه خواهند کرد که بیشترین رضایت را از خرید خود داشته باشید.

تجهیزات جانبی

اطلس نیکو همواره به دنبال بهترین محصولات، خدمات و راه حل ها می باشد. گاها خرید تجهیزات جانبی بسیار به صرفه تر از خرید دستگاه به روز تر می باشد و ماژول ها با هزینه های بسیار کمتر می توانند نیاز کاربر را برطرف کنند. فروشگاه اطلس نیکو انواع تجهیزات جانبی را برای مشتریان تامین خواهد کرد.

 

خدمات فنی و پشتیبانی

شرکت اطلس نیکو نه تنها به عنوان فروشنده کالا و خدمات، بلکه به عنوان مرجع تخصصی تجهیزات ویدئو کنفرانس و تجهیزات شبکه، انواع خدمات شامل نصب، نگهداری، پشتیبانی، مشاوره، سرویس های دوره ای، تعمیرات، رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات را نیز به مشتریان خود ارائه می کند.

هر دارایی نیاز به مراقبت دارد. ما با کمترین هزینه و با بهترین متخصصان از شریان اطلاعات سازمان شما به بهترین نحو مراقبت خواهیم کرد.

پشتیبانی شبکه و سخت افزار 300x300 - درباره ما
0