اطلس نیکو

به F5 جدید سلام کنید

دسته بندی ها : مقالات شبکه 8 دسامبر 2021 siteadmin 116 بازدید
برند F5 جدید

آنچه ما خود را در این دنیا می نامیم مهم است. و هنگامی که زندگی و هویت ما تغییر می کند، نام ما نیز اغلب تغییر می کند. در ربع قرن از زمان تأسیس شبکه F5، ما تحولات زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم، اما نام ما اینطور نبوده است. زمان تغییر است. فضای ابری سهم مهمی در این تغییر داشته است.

امروز زندگی ما دیجیتال است. ما در کلاس‌های آنلاین شرکت می‌کنیم تا مدارک تحصیلی خود را تکمیل کنیم یا علاقه‌ای جدید دنبال کنیم، از خانه خود به پزشک مراجعه کنیم و خانه غریبه‌ای را برای یک آخر هفته اجاره کنیم. کارشناسان پیش بینی می کنند که هزینه های تجارت الکترونیک در سال ۲۰۲۱ به بیش از چهار تریلیون دلار خواهد رسید که دو برابر تولید ناخالص داخلی فرانسه و حدود ۱۱ میلیارد دلار در روز است.
هنگامی که شرکت ما درهای خود را در سال ۱۹۹۶ افتتاح کرد، جهان جای متفاوتی بود. برای واریز چک به بانک رفتیم و با دوربین عکس گرفتیم، سپس منتظر ماندیم تا آنها را تهیه کنیم. تلفن‌های ما تلفن ثابت با یک شماره برای هر خانواده بود و وقتی در جاده بودیم، تلفن‌های عمومی را از دست می‌دادیم. دستگاه های فکس ابزار ما برای انتقال ارتباطات بین دفتری بودند. ما بر اساس یک برنامه ثابت تلویزیون تماشا کردیم.

جهان تازه سفر دیجیتالی خود را آغاز کرده بود و F5 آنجا بود تا به مشتریان ما کمک کند تا به کسب و کارهای الکترونیکی تبدیل شوند. مطمئن شدیم که وب‌سایت‌های در حال رشد آن‌ها سریع و در دسترس هستند تا مشتریانشان بتوانند آخرین پرفروش‌ترین کتاب جان گریشام را از آمازون بخرند یا مقداری دئودورانت Teen Spirit را مستقیماً از Drugstore.com به خانه‌هایشان ارسال کنند.

از آنجایی که هر موج جدید استارت آپ ها بازار را مختل می کرد و انتظارات را افزایش می داد، زندگی ما به تکامل خود ادامه داد. F5 با پشتیبانی از مشاغل بومی و سنتی در فضای ابری دامنه ما را گسترش داد – با ارائه امنیتی که با چشم انداز تهدید در حال تغییر سازگار است تا موجودی بانک ها، سوابق مالیاتی و سایر داده های شخصی را ایمن نگه دارد. و فعال کردن معماری‌های میکروسرویس انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر برای سرعت بخشیدن به ارائه ویژگی‌های کلیدی مشتری مانند رسانه‌های جریان بدون وقفه برای مجموعه‌های پرمخاطب بر اساس تقاضا، و بهبود زمان کار برای Wi-Fi در حین پرواز، بانکداری تلفن همراه، کنفرانس ویدیویی، و تجربه‌های بازی همهجانبه.
سپس همه‌گیری ما را مجبور کرد تقریباً یک شبه فعالیت‌های بیشتری را به صورت آنلاین تغییر دهیم. تمرین‌های ما، مدارس، شغل‌هایمان، عروسی‌های ما، تشییع جنازه‌مان، ملاقات‌هایمان با پزشک، خریدهای خانه‌مان – همه چیز دیجیتالی شد. و مشتریان انتظار داشتند که هر سازمانی همان تجربیات استثنایی ارائه شده توسط شرکت هایی مانند آمازون و نتفلیکس را ارائه دهد. F5 به سازمان ها کمک کرد تا در این دنیای جدید و شجاع حرکت کنند. ما این امکان را برای یک سازمان مراقبت‌های بهداشتی فراهم کردیم که در عین محافظت از کارکنان، جان‌ها را نجات دهد – از ۲۵۰۰ به ۱۳۰۰۰ کاربر راه دور در عرض هشت روز افزایش یافت. با یک شرکت رسانه های اجتماعی کار کرد تا مانع از سرازیر شدن ربات ها به فیدها و آسیب رساندن به روند انتخابات دموکراتیک شود. و از یکی از بزرگترین مناطق مدرسه در کانادا پشتیبانی کرد زیرا به صورت مجازی برای ارائه آموزش از راه دور با کیفیت به بیش از ۱۰۰۰۰۰ دانش آموز تبدیل شد.

همانطور که زندگی ما تغییر کرده است، F5 نیز تغییر کرده است. ما همان شرکتی نیستیم که ۲۵ سال پیش بودیم. نام ما – برند F5 – دیگر مشخص نمی کند که چه کسی هستیم یا چه کار می کنیم. F5 امروزی فقط مربوط به تعادل بار وب سایت ها نیست. برای نشان دادن این جدایی قابل توجه از شرکتی که در سال ۱۹۹۶ تأسیس شد، امروز بسیار هیجان زده هستم که به اشتراک بگذارم که ما آخرین گام ها را برداشته ایم تا رسماً به عنوان F5، Inc شناخته شویم.

اکنون، حذف یک کلمه از نام ما ممکن است چندان مهم به نظر نرسد. اما برای ما، این تغییر بسیار بزرگ است. یک نام می تواند ما را تعریف کند. می تواند ما را محدود کند. یا می تواند آن محدودیت ها را حذف کند. امروز ما به جهان یک تغییر اساسی را نشان می دهیم. با شکستن از محدوده «شبکه‌ها»، خود را آزاد می‌کنیم تا شجاعانه به سوی آینده‌ای حرکت کنیم که فقط با محدودیت‌های تخیل ما محدود می‌شود.
در جهانی که به طور تصاعدی گسترش یافته است، ما حتی بزرگتر فکر می کنیم. F5 امروزی سازمان ها را قادر می سازد تا آنچه را که می خواهند به مشتریان خود ارائه دهند.

امنیت. با افزایش تجارت آنلاین، مجرمان سایبری پیچیده تری آمدند که با سرقت هویت از اطلاعات شخصی فاش شده و سپس باز کردن خطوط اعتباری تقلبی، حذف موجودی کارت هدیه و تخلیه حساب های بانکی، درآمد کسب می کنند. ما به حفظ اطلاعات خصوصی افراد کمک می‌کنیم – در حالی که ۲۵ میلیون دلار برای خرده‌فروش Fortune 500 صرفه‌جویی می‌کنیم – با جلوگیری از تصاحب حساب‌ها. F5 با ایمن سازی برنامه ها و جلوگیری از تقلب، تجارت الکترونیک را تقویت می کند و به دنیا کمک می کند شب ها بهتر بخوابد.

نوآوری. کسب و کار به سرعت برای ارائه چیزهای جدید بعدی به مشتریان پیش می رود، اما شرکت ها نمی توانند امنیت را فدای سرعت کنند. ما با تقویت نوآوری ایمن برای یک خودروساز Fortune 500 به ساخت برخی از پیشرفته ترین وسایل نقلیه در جهان کمک می کنیم. F5 سازمان‌ها را قادر می‌سازد که مرزهای نوآوری برنامه‌های کاربردی را برای آزاد کردن بهترین ایده‌های خود در پیش بگیرند – در حالی که اطمینان می‌دهد که داده‌های شرکت و مشتریان همیشه محافظت می‌شوند.

سرعت. ما عادت کرده ایم که همه چیز را از یک فیلم کلاسیک یا جدیدترین آهنگ گرفته تا خواربار فروشی یک هفته ای را با یک کلیک یک دکمه دریافت کنیم. اما دریافت آنلاین چیزهایی که می خواهید برای افراد بدون حساب بانکی چالش برانگیز است. به همین دلیل است که ما به افرادی که هرگز حساب بانکی نداشته اند می توانیم از طریق تلفن همراه خود خرید، فروش و انتقال پول داشته باشند. هر خدماتی که کسب‌وکارها می‌خواهند از مرکز داده، ابری یا لبه به مشتریان خود ارائه دهند، F5 به آنها کمک می‌کند تا آن تجربیات را هر روز سریع‌تر و ایمن‌تر ارائه دهند.

بهترین بخش در مورد F5 این است که ما در مورد نحوه انجام کار خود قرار می دهیم. در حالی که از مشتریان خود در مأموریت‌هایشان حمایت می‌کنیم، به همان اندازه در مورد اصل راهنمای خود در تلاش برای انجام کار درست و قرار دادن مردم در قلب کاری که انجام می‌دهیم وسواس داریم. ما انسان اول هستیم و وقف داریم تأثیر مثبتی بر جوامعی که در آن زندگی می کنیم داشته باشیم، حمایت از مهمترین اهداف برای کارمندانمان، افزایش نمایندگی زنان و دختران رنگین پوست در حرفه های STEM، و توانمندسازی سازمان های غیرانتفاعی در دیجیتال آنها. تحول از طریق برنامه خوب جهانی ما.
یک ربع قرن پیش، هیچ کس نمی توانست تصور کند که جهان چقدر تغییر خواهد کرد. و در حالی که هیچ کس دقیقاً نمی داند که در ۲۵ سال آینده چه چالش ها و فرصت هایی به وجود خواهد آمد، F5 وجود خواهد داشت. ما بسیار مفتخریم که با مشتریان و جامعه خود برای کمک به بهبود زندگی افراد واقعی در سراسر جهان شریک هستیم. از طریق آموزش. از طریق مراقبت های بهداشتی. از طریق فرهنگ از طریق خدمات مالی هر کاری را که بتوان به صورت دیجیتالی انجام داد – که امروزه تقریباً همه چیز است – می توان با F5 به عنوان یک شریک بهتر انجام داد.
مرحله بعدی سفر ما در این سیاره افزایش سرعت است. بعد از این کجا می خواهید بروید؟

siteadmin

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  لینک کوتاه :

  Arista QSFP-100G-LRL4

  0