اطلس نیکو

ارزیابی راهکار رمزنگاری TLS / SSL

دسته بندی ها : دسته‌بندی نشده 27 فوریه 2023 siteadmin 396 بازدید
ارزیابی راهکار رمزنگاری TLS / SSL

رمزگذاری برای حفظ حریم خصوصی داده ها ضروری است، اما همچنین می تواند نقاط کور امنیتی ایجاد کند. مشکل ساده است: استفاده از رمزگذاری لایه امنیت، لایه حمل و نقل (TLS) و لایه سوکت های امن (SSL) می تواند از نفوذ هکرهای رایانه به ترافیک شما جلوگیری کند، اما همین تأثیر را روی دستگاه های امنیتی شما نیز دارد. به عنوان مثال، از حذف شدن آنها جلوگیری می کند. ترافیک مخربی که در ترافیک وب رمزگذاری شده شما، پنهان می شود.

این امر، باعث می‌شود هکرها مخفی کردن سوء استفاده‌هایی مانند ارسال بدافزار یا استخراج یا استخراج داده‌ها در ترافیک رمزگذاری شده بسیار آسان باشند. در نتیجه، همان رمزگذاری TLS و SSL که برای محافظت از حریم خصوصی به آن تکیه می‌کنید، می‌تواند کسب‌وکار شما را در برابر نقض‌های مخرب داده، حملات باج‌افزار، سرقت رمزنگاری و سایر تهدیدات آسیب‌پذیر کند. در واقع، ۴۶ درصد از حملات بدافزار از رمزگذاری به عنوان بخشی از مکانیسم های انتقال و ارتباط خود در سال ۲۰۲۱ استفاده می کنند.

تشدید چشم‌انداز تهدید، سرمایه‌گذاری امنیتی را به سطوح سرگیجه‌آوری سوق می‌دهد. ۲۱۱ میلیارد دلار، فقط تا سال ۲۰۲۴٫ اما اگر شرکت‌ها نقطه کور رمزگذاری را نبندند، این سرمایه‌گذاری نمی‌تواند حفاظت جامع از دارایی‌های دیجیتال را تضمین کند.

راه حل نقطه کور TLS / SSL، در اصل ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که یک پلتفرم برای رمزگشایی ترافیک ورودی و خروجی TLS / SSL ایجاد کنید تا امکان بازرسی توسط تمام محصولات امنیتی شما که ترافیک شبکه را تجزیه و تحلیل می‌کنند، از جمله فایروال‌ها، سیستم‌های جلوگیری از نفوذ (IPS)، پیشگیری از از دست دادن داده (DLP)، پزشکی قانونی، پیشگیری از تهدیدات پیشرفته (ATP) و موارد دیگر. هنگامی که این بازرسی کامل شد، ترافیک می تواند قبل از ادامه مسیر دوباره رمزگذاری شود.

با این حال، روشی که رمزگشایی TLS / SSL پیاده‌سازی می‌شود، تفاوت زیادی در توانایی آن برای همگام شدن با افزایش نیازمندی‌های پهنای باند TLS / SSL، برآورده کردن درخواست‌های مختلف استقرار و فعال کردن انطباق با مقررات ایجاد می‌کند.

برآورده کردن نیازهای فعلی و آینده عملکرد TLS / SSL

با افزایش استفاده از رمزگذاری TLS / SSL، حجم ترافیک رمزگذاری شده سریعتر از رشد کلی ترافیک IP در حال افزایش است. مهم است که مطمئن شوید پلتفرم می‌تواند همگام با پهنای باند فعلی اینترنت و نیازمندی‌های عملیات SSL آینده باشد، و فضای بیشتری برای اطمینان از اینکه پلتفرم می‌تواند اوج ترافیک را مدیریت کند، فراهم می‌کند. با استفاده از سایت‌های بیشتری که از کلیدهای محاسباتی فشرده ۲۰۴۸ بیتی و ۴۰۹۶ بیتی SSL به همراه رمزنگاری پیچیده بیضوی (ECC) استفاده می‌کنند، باید سرعت رمزگشایی راه‌حل را نیز با این رویکردها آزمایش کنید.

بیشتر بخوانید: سوئیچ لایه ۳ چیست؟

برآورده کردن الزامات تطبیق پذیری

رعایت حریم خصوصی و مقررات می‌تواند موانعی را برای بازرسی SSL ایجاد کند و سازمان‌ها را مجبور کند بین حفاظت از مالکیت معنوی در برابر حملات بدافزارها و نقض حقوق حریم خصوصی کارکنان و مشتریان خود، خط باریکی را طی کنند. برای برآوردن الزامات مقرراتی مانند مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR)، قانون قابل حمل و پاسخگویی بیمه سلامت (HIPAA)، قانون نوسازی امنیت اطلاعات فدرال (FISMA)، استاندارد امنیت داده صنعت کارت پرداخت (PCI DSS) و Sarbanes- Oxley (SOX)، سازمان‌ها باید اطمینان حاصل کنند که سوابق بانکی یا مراقبت‌های بهداشتی محرمانه رمزگشایی یا در سیستم‌های مدیریت گزارش ذخیره نمی‌شوند. همچنین باید بتوانید به طور انتخابی از ترافیک حساس مانند ترافیک به سایت های بانکی و مراقبت های بهداشتی دور بزنید تا از رمزگشایی ناخواسته داده های مشتری یا بیمار جلوگیری کنید. مسیرهای حسابرسی و گزارش های دقیق ضروری هستند تا بتوان حوادث امنیتی را ردیابی کرد.

حداکثر کردن زمان و ظرفیت کلی زیرساخت امنیتی شما

اگر شبکه و زیرساخت امنیتی شما شکست بخورد، کسب و کار شما نه تنها در معرض خطر از دست دادن درآمد قرار دارد، بلکه بیشتر در معرض خطر حملات هکرهای کامپیوتری و بدافزارها است. رمزگشایی TLS / SSL می تواند با به حداکثر رساندن در دسترس بودن و ظرفیت کلی دستگاه های امنیتی شما، به کاهش این خطر کمک کند. به عنوان مثال، تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه برای تهدیدات هکرها می تواند یک کار منابع فشرده باشد.

هنگامی که چندین ویژگی امنیتی مانند IPS، فیلتر URL و بازرسی ویروس فعال هستند، فایروال ها اغلب برای پاسخگویی به خواسته های شبکه تلاش می کنند. راه حل TLS / SSL شما می تواند فشار را با بارگیری پردازش TLS / SSL از این دستگاه ها برای به حداکثر رساندن زمان و عملکرد آنها کاهش دهد. عملکرد متعادل کننده بار می تواند به شما کمک کند با مسیریابی ترافیک برای کارایی بهینه، و با شناسایی و مسیریابی در اطراف دستگاه های امنیتی شکست خورده، استقرار امنیتی را افزایش دهید.

siteadmin

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  لینک کوتاه :
  0